Ljubljenčki so zakon!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubljenčki so zakon!


 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na najboljšem forumu o živalih. Upamo da se boste zabavali.

 

 Kako odvaditi grizenja hlač?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kako odvaditi grizenja hlač? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako odvaditi grizenja hlač?   Kako odvaditi grizenja hlač? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:30 am

Ponavadi veliko mladičkov grize hlače.

Veliko potrpljenja boste morali vložiti v to, da bo nehal, ampak če boste to ponavljali vsak dan, vam bo uspelo. DOSLEDNOST, DOSLEDNOST in še 1x DOSLEDNOST. BREZ agresije, pretepanja, brcanja, itd. Ko vas začne gristi ga stisnite za gobček, ampak ne premočno, stisnite ga toliko, da ne se bo mogel osvoboditi. Tudi mama psica mladičke stisne kadar gredo " pre daleč". To boste morali ponavljati kar dolgo časa. Odvisno kako vstrajen je vaš pes. Nikdar pa ne kričati nanj, to ne bo pomagalo. Če pes preneha gristi, ko ga 1x ali večkrat stisnete za gobček, potem pa pohvalite " priiiiiiiiiiiiiiiideeen" poskusite nareti čim bolj cvileč glas. Če vas znova vrizne ga spet stnisnite. Ko pa spet odneha mu dajte nagrado ali vržite igračo [You must be registered and logged in to see this image.] Vso srečo.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Woody
Pes
Pes
Woody


Posts : 214
Join date : 08/02/2010

Kako odvaditi grizenja hlač? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako odvaditi grizenja hlač?   Kako odvaditi grizenja hlač? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:44 am

Eh zdaj že zelo malo psov grize hlače.. To se vidi samo v filmih..
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kako odvaditi grizenja hlač? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako odvaditi grizenja hlač?   Kako odvaditi grizenja hlač? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:51 am

Haha ti pa res nimaš pojma o psih [You must be registered and logged in to see this image.] Zunaj na ulicah me ljudje ustavljajo in me sprašujejo kaj storiti, ti pa zdaj trdiš, da jih je zelo malo? Daj daj.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Woody
Pes
Pes
Woody


Posts : 214
Join date : 08/02/2010

Kako odvaditi grizenja hlač? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako odvaditi grizenja hlač?   Kako odvaditi grizenja hlač? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:58 am

Sory se ti ne zdi da si nesramna.. Pa kako lahko rečeš sploh da je moj forum grd če ti niti grafike ne znaš zamenjati.. Ta grafika je od ledene dobe in sigurno ni tvoja..
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kako odvaditi grizenja hlač? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako odvaditi grizenja hlač?   Kako odvaditi grizenja hlač? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 11:01 am

To sploh ne spada sem. In nisem rekla, da je grd ampak, da mi ni všeč. V bistvu nisem nesramna ampak samo povem kaj me moti. In ni res, da je od ledene dobe, vse sem spremenila. Samo navigacija je taka.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Sponsored content





Kako odvaditi grizenja hlač? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako odvaditi grizenja hlač?   Kako odvaditi grizenja hlač? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako odvaditi grizenja hlač?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako psa odvaditi vlečenja na povodcu
» Kako psa odvaditi lajanja na ljudi, živali itd.?
» Kako psa socializirati?
» Kako psa motivirati(odpoklic)
» Kako psa naučiti odpoklic?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ljubljenčki so zakon! :: Psi :: Vzgoja in šolanje-
Pojdi na: