Ljubljenčki so zakon!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubljenčki so zakon!


 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na najboljšem forumu o živalih. Upamo da se boste zabavali.

 

 Vaš naslednji pes

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimePon Feb 21, 2011 9:09 am

Katerega psa boste imeli v bližnji ali dalni prihodnosti? =))
Nazaj na vrh Go down
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimePon Feb 21, 2011 9:11 am

Jaz razmišljam o borderčku ali o bradici. =)) Seveda bom psa imela, ko bom bila dovolj izkušena za to in to ne bo še ravno kmalu, ko se preselim od doma. =)
Nazaj na vrh Go down
Lillie
Pes
Pes
Lillie


Posts : 231
Join date : 25/12/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeTor Feb 22, 2011 2:59 am

Jaz bi rada imela samojeda ampak je toliko dela s dlako... morda pa kakšnega zlatega prinašalca ali pa kakšnega mešančka. Meni je vseeno kakšne pasme je, samo da je prijazen.
Seveda pa za v stanovanje ne morem imet nekega ogromnega psa. Zaenkrat še ne vem.
hhiuuz
Nazaj na vrh Go down
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeTor Feb 22, 2011 10:58 am

Jap.. Vrjemi, ti bo že kakšen pes padel v oči. ;D Ne samo po zunanjosti ampak po karakterju. ;D
Nazaj na vrh Go down
Lillie
Pes
Pes
Lillie


Posts : 231
Join date : 25/12/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeTor Feb 22, 2011 11:03 am

Upam da bom novega psa dobila kmalu, in bom lahk imela 2 psa. Tok bi rada novega mela psa že zdaj!
Nazaj na vrh Go down
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSre Feb 23, 2011 3:35 am

Jaz tudi ampak je bolje da ga še nimam, ker še nisem tolk izkušena in to.. =)
Nazaj na vrh Go down
Lillie
Pes
Pes
Lillie


Posts : 231
Join date : 25/12/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSre Feb 23, 2011 3:38 am

Aha... ztz
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSre Feb 23, 2011 11:46 am

Jaz bom sedaj dobila mešančka ali pa kraševca ffhzu
Nazaj na vrh Go down
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeČet Feb 24, 2011 3:31 am

A res Teya?! [You must be registered and logged in to see this image.] Kdaj pa? [You must be registered and logged in to see this image.]
A krašavec je kraški ovčar? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeČet Feb 24, 2011 1:35 pm

Jp, kraševec je kraški ovčar.

Drugače pa dobim psa nekje maja, junija, julija, tam nekje. Ampak sedaj verjetno z kraševcem, ne bo nič bo verjetno kar mešanec...
Nazaj na vrh Go down
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimePet Feb 25, 2011 2:03 am

Super, sem ful vesela zate. :D A bo iz zavetišča? =)
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimePet Feb 25, 2011 10:21 am

Ja, verjetno bo iz zavetišča. Zna se zgoditi da od kod drugje, ampak verjetno kar iz zavetišča, ja hhiuuz

Potem še naslednji pes pa bo verjetno mešanec, ali pa appenzeller, weimaraner, kraševec ali pa aussie hhiuuz
Nazaj na vrh Go down
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimePet Feb 25, 2011 10:31 am

Aha, super. =) Jaz, če bi imela v načrtih za prihodnost, mešančka(ampak ga nimam =) ) bi ga vzela iz zavetišča. =)
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimePet Feb 25, 2011 11:32 am

Hm... po vsej verjetnosti samojeda, saj so tile psi kot nalašč zame. Imajo enak karakter kot jaz:

-Trma
-Svojeglavost
-Neubogljivost ob nepravilni vzgoji
-Prijaznost
-Smehljanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Ok malo se hecam [You must be registered and logged in to see this image.]

Samojedi mi edini povsem ustrezajo po videzu, karakterju in gibanju. Perfektni so!

Drugače so mi ZELO všeč tudi malamuti, akite, berniji, škoti, cavalierji. Ampak vsak ima vsaj en razlog, da ga ne bi imela, čeprav so mi fuuul všeč.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSob Feb 26, 2011 8:33 am

Admin je napisal/a:
Hm... po vsej verjetnosti samojeda, saj so tile psi kot nalašč zame. Imajo enak karakter kot jaz:

-Trma
-Svojeglavost
-Neubogljivost ob nepravilni vzgoji
-Prijaznost
-Smehljanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Ok malo se hecam [You must be registered and logged in to see this image.]

Samojedi mi edini povsem ustrezajo po videzu, karakterju in gibanju. Perfektni so!

Drugače so mi ZELO všeč tudi malamuti, akite, berniji, škoti, cavalierji. Ampak vsak ima vsaj en razlog, da ga ne bi imela, čeprav so mi fuuul všeč.

Hehe. xP
Ja, to se tudi pri meni dogaja pri kakšnih psih, ki so mi fuul všeč. >< =P
Mogoče še nisem odkrila pasme, ki je zame perfektna ampak za zdaj so to borderji. xP Sicer še nisem pripravljena, da bi ga imela, se morm še velik naučit, ampak najbrž ga bom imela v prihodnosti(daljni). =)
Sam so mi pa škotski ovčarji tut fuul krasni, ker imajo res en super karakter, tok so prijazni, inteligentni in še bi lahko naštevala. Pa tut ful so lepi, tko da bom mogoče imela tudi škota. =P
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSob Feb 26, 2011 11:54 am

Se strinjam [You must be registered and logged in to see this image.]

Ampak pri Škotih moraš paziti zaradi bolezni in Slo vzreje, so mi rekli, da ni tako dobra.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Gost
Gost




Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSob Maj 07, 2011 8:35 am

Jaz imam sedaj mešanko med kraškim ovčarjem in zlato prinašalko :P

Naslednji pes bo pa kraški ovčar, appenzeller (ta 2 najbolj možna), weimaraner ali gordon seter (tale 2 pa ne tako zelo, ker ne vem če bom ravno znala tako hitro obvladati lovskega psa) ali pa mešanček.
Nazaj na vrh Go down
Lillie
Pes
Pes
Lillie


Posts : 231
Join date : 25/12/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeNed Maj 08, 2011 3:44 am

Jaz bi pa ful rada dobila samojeda, ampak je pa velik dela z dlako. :)
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeNed Maj 08, 2011 4:25 am

Če si ga res ful želiš, boš tudi za dlako hotela poskrbeti :P . Meni nega sploh ni problem, če hočem imeti kako žival (oz. v tem primeru pasmo psa) mezik
Nazaj na vrh Go down
Lillie
Pes
Pes
Lillie


Posts : 231
Join date : 25/12/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeNed Maj 08, 2011 8:48 am

Anja, a Nalo krtačiš večkrat na dan?
Nazaj na vrh Go down
Key
Morski prašiček
Morski prašiček
Key


Posts : 85
Join date : 18/05/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSob Maj 14, 2011 9:50 am

Če bomo dali Žadi parit mogoče obdržimo kakšnega mladička.
Drugače pa si zelo želim v dalni prihodnosti imeti Tajskega grebenarja fzuuied
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSob Jul 16, 2011 2:54 am

Lillie je napisal/a:
Anja, a Nalo krtačiš večkrat na dan?

Krtačim jo 2x na teden. Ko pa menjava dlako-to je 2x na leto (spomladi in pozimi) pa vsak dan. l.p
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Sammy

Sammy


Posts : 17
Join date : 21/12/2010

Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitimeSob Jul 16, 2011 2:58 am

Lillie je napisal/a:
Jaz bi pa ful rada dobila samojeda, ampak je pa velik dela z dlako. :)

Če si želiš samojeda, se moraš zavedati tudi negativne stvari pri tej pasmi. Saj so ti psi, kar precej trmasti. Rabijo izkušenega lastnika. Če pa si že začetnik, si raje omisli psičko, saj so nekoliko lažje vodljive. Več o samojedih:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tukaj na tem forumu imaš vse potrebne napotke. l.p
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vaš naslednji pes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaš naslednji pes   Vaš naslednji pes I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Vaš naslednji pes
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ljubljenčki so zakon! :: Psi :: Mladički-
Pojdi na: