Ljubljenčki so zakon!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubljenčki so zakon!


 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na najboljšem forumu o živalih. Upamo da se boste zabavali.

 

 Nakup psa-katerega psa?

Go down 
+6
WOB
benči
drejcika
matej1
Admin
ET.
10 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
ET.




Posts : 5
Join date : 08/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimeSre Dec 08, 2010 3:53 am

Pozdravljeni!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Mene zanima katerega psa naj si omislim? Želim si takšnega, ki je manjše rasti, ne sme imeti premalo dlake, je prijazen, ubogljiv, vzgojen itd. Skratka, da ne bi imela toliko dela z njim.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimeSre Dec 08, 2010 3:58 am

Khm... nočem izpasti kot zelo nesramna, ampak vas moram pokritizirati, žal!

1. Pes ni za vas, saj nimate niti minimalnega pojma o psih in takšen pes bi definitivno pristal kje pri drugi družini, kot mnogi psi!
2. Ubogljiv? Khm... noben pes se ne skoti obogljiv, tvoja naloga je, da ga "narediš" ubogljivega, ga učiš, ga šolaš, treniraš....
3. Vzgojen? O moj bog, vzgojen bo če ga boste vzgojili vi!
4. Z vsakim psom je veliko dela!
6. Preberite si portal mojpes, pesjanar.si, mojpes.com, svet živali, kliker.si, ta forum....

Izobrazite se o psih, šele nato nakup. Vsekakor pa priporočam rodovniškega, saj je samo rodovniški lahko čistokrven, ali pa pojdite ponj v zavetišče. lp
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
ET.




Posts : 5
Join date : 08/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimeSre Dec 08, 2010 4:01 am

Aha, hvala za info... se bom potrudila bolj izobraziti.lp
Nazaj na vrh Go down
matej1




Posts : 2
Join date : 10/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 5:57 am

Tudi mi bi zelo imeli psa, pa ne vemo kje ga kupiti... imeli bi maltežana, vendar me je strah zaradi preprodajalcev, ki pestijo pse brez rodovnika... Torej a kdo pozna kakšen vredu oglas?
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:00 am

Rešitev: Izogibajte se oglasov in kupte čistokrvnega psa, totej psa Z rodovnikom! Samo rodovnik vam zagotavlja čistokrvnost psa!

Maltežani so predcej dragi okrog 1000-1500 evrov, torej če nimate toliko, rešite eno pasjo dušo iz zavetišča, ki je podobna maltežanu, ali pa rešte kakšnega kužka iz podarimo.si kjer so se ga ljudje naveličali!lp
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
ET.




Posts : 5
Join date : 08/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:03 am

Odločili smo se za cavalierja... Naši sosedi imajo leglo, zato zelo razmišljamo, da bi ga vzeli tam... eden od staršov ima rodovnik [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:04 am

Kupite psa z rodovnikom ali rešite zavetiščarja! Poglejte CAVALIERJI imajo srčne bolezni in vse živo, zato je še toliko bolj pomemben zelo dober rodovnik in predniki, zdravstveni testi.... Ne delati napake!!!
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
ET.




Posts : 5
Join date : 08/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:05 am

Ampak če so dragi [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:07 am

Kaj pa boste ko bo pes zbolel? Ga boste vrgli na csto, ker ne boste vimeli denarja????

Če nimate denarja rešite zavetiščarja, s te, da kopujete nerodovniškegav psa samo vspodbujate nenačrtno parjenje in posledice z njim.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
matej1




Posts : 2
Join date : 10/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:08 am

Mi bomo vzeli od sosedov, tam nimamo kaj naleteti na preprodajalce.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:10 am

Pa če to ni res, da za svojga najboljšega prijatelja ne storite NIČESAR, za v dobro psa!? Pes je človekov prijatelj in za prijatelja, vam ne bi smelo težko dati denarja! Psa se kopuje odgovorno! Nimate denarja? Rešite ZAVETIŠČARJA!

Ljudje božji, pa če to ni res, da se je tako težko izobraziti...
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
ET.




Posts : 5
Join date : 08/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 6:16 am

Povej zakaj rabi pes rodovnik? Za razstave a ne? No, mi našga ne bi vozli. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 8:27 am

Ne ne rabi samo za razstave...

1. Samo rodovniški pes je lahko pravi predstavnik pasme in čistokrven.
2. Zelo malo rodovniških psov je zavrženih in mučenih, ker se vzreditelji pozanimajo v kakšen dom oddajo mladička in ga tudi zaslišujejo, da bi od njega zvedli čim več imformacij!
3. Naredijo zdravstvene teste.
4. Ne parijo kar za voglom ampak skrbno izberejo s kom bodo parili, gredo celo v drugo državo.
5. Dobijo vzrejno dovoljenje, da pse sploh lahko parijo.
6. V rodovniku so zapisani vsi predniki, torej imaš dokaz, da so vsi predniki določene pasme in ne mešanci.
7. Veliko nerodovniških psov se ne skoti ob dovolj nege, kvalitetne hrane, ukvarjanja, socializacije itd.

Še bi lahko naštevala! Več pa pod temo VZREJA.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Gost
Gost




Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 9:58 am

Če ne kupiš rodovniškega je velika verjetnost da bo imel težave z čem (velike pasme npr. z kolki ali sklepi ker so ful nagnjene na to), ker starši nimajo vzrejnega dovoljenja torej tudi en zdravstvenega testa in lahko da imajo dedne bolezni.

Pomislite malo, odločitev je pa seveda vaša mezik
Nazaj na vrh Go down
drejcika




Posts : 5
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:07 pm

Dajte se pozanimat pred nakupom psa, raje šparajte par let. Navsezadnje pa za prijatelja, ki bo s teboj 10 in več let, ni težko dati denarja.
Nazaj na vrh Go down
benči




Posts : 11
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:09 pm

Nisem bral prešnjih postou, kr se mi preprosto ne da hehe.

Imam pač eno vprašanje. Zanima me naslednje. Jutri gremo po kužka za tamalo, ki smo ga rezervirali preko oglasnikov (bolhe), zanima me kako ga začnemo navajati na čistočo?
Nazaj na vrh Go down
drejcika




Posts : 5
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:13 pm

Lepo vas prosim prste proč od takih! Prijatelja se kopuje odgovorno, kajti pes ti bo vdan do konca življenja! Raje kupite čistokrvnega ( rodovniškega). Brez zamere, vi ste TAKOOO neodgovorni! Zadnji dan se greste pozanimati na forum!

Kje ste z glavo? Glava je na telesu zato da misli! In kaj bo potem če ta mala ne bo hotla psa vozit ven? Ga boste vrgli v zavetišče? Pa dajte no....

Lulanje je osnovna stvar pasje vzgoje, to se da prebrati na vsakem ovinku kako psa to naučiti! Odsvetujem nakup psa.
Nazaj na vrh Go down
WOB

WOB


Posts : 7
Join date : 21/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:14 pm

Niti toliko niste, da bi si forum prebrali? A za psa boste tut rekli " se mi ne da" [You must be registered and logged in to see this image.]

Niti vzreditelj vam ne bi dal psa!
Nazaj na vrh Go down
Sammy

Sammy


Posts : 17
Join date : 21/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:16 pm

Preberite si pod google " zakaj rodovnik" potem si preberite na portalu mojpes. Če se vam bo seveda dalo [You must be registered and logged in to see this image.]

Nerodovniških psov jaz ne bi kupovala! Preberite si ostale teme na forumu!
Nazaj na vrh Go down
benči




Posts : 11
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:17 pm

Pa kaj je z vami?? A imate take predsodke tudi do črncev???? [You must be registered and logged in to see this image.]

Po psa gremo in pika! Pes ne bo pristal v zavetišču!
Nazaj na vrh Go down
benči




Posts : 11
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:18 pm

In nehajte me napadati!!!!! [You must be registered and logged in to see this image.] Kaj sem storu, da me zdej tu nekaj napadate??? Samo po nasvet sem pršo! [You must be registered and logged in to see this image.]

Čistokrven pes brez rodovnika pa obstaja.
Nazaj na vrh Go down
benči




Posts : 11
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:19 pm

Poleg tega pa ste tu gor sami froci, kdo bi froce poslušo.
Nazaj na vrh Go down
Sammy

Sammy


Posts : 17
Join date : 21/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:22 pm

Ne, nimamo predstodkov do črncev, imamo predsodke do ljudi, ki nenačrtno producirajo svoje "čistokrvne" mladiče! In tako samo izkoriščajo psico! [You must be registered and logged in to see this image.]

Vi pa boste kupili psa za ubogih 100 evrov, ker se vam zdi škoda dat denarja za najbolj zvesto bitje! In nam pravite nevedneži in froci? [You must be registered and logged in to see this image.] Da se vam niti prebrati ne da koristnih napotkov, kako boste šele za psa skrbeli.

In tukaj gor nismo samo "froci" in tudi tisti " froci" imajo več veliko več, pameti in odgovornosti, ter znanja od vas!
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:24 pm

Preberite si te teme:

[You must be registered and logged in to see this link.]


In potem nam rečite FROCI! Edini froc tukaj gori ste vi.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
benči




Posts : 11
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
Sammy

Sammy


Posts : 17
Join date : 21/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:25 pm

Froc pa takšen [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
benči




Posts : 11
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:28 pm

Vam povem dobro novico? Psa bomo kupili pa če se mi vi pod noge mečete! In boli me k**** če je čistokrven al je rodovniški, al je mešanec! Vem samo to, da si moja hčerka že vrsto let želi psa in ga bo tudi dobila!

Če ga ne bo vozla dol, al pa če bo kaj narobe, bom ga pa dal mojim sorodnikom, ki imajo prav tako radi pse....
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:30 pm

Ne morem verjet, da obstajajo tako podli in neolikani ljudje, povrhu pa še neodgovorni.

Z vašo pametjo bo ta pes reš končal kot mnogi "čistokrvni" psi.... Sram vas naj bo! Imate hčerko, ste odrasel človek, pa kažete 12 let.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
drejcika




Posts : 5
Join date : 24/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:31 pm

Z vašimi izrazi benči ne boste prišli nikamor!

Vaš bodoči pe pa se mi smili.
Nazaj na vrh Go down
Sammy

Sammy


Posts : 17
Join date : 21/12/2010

Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitimePet Dec 24, 2010 12:35 pm

Res mi je žal, da bo vaš pes končal tako. Prav tako mi je žal, da boste podprli to šteparijo nerodovniških psov.

Definitivno vzami psa z rodovnikom! Nerodovniški so tisti, ki so bolani zato, ker ne gledajo na to, kaj parijo (pse v sorodu, brez zdravstvenih testov dednih bolezni ...). Kupi psa pri odgovornem vzreditelju, ki ti bo pokazal vse zdravstvene teste (očit, pogačice, kolke). Pravi npr. samojed je edino tak z rodovnikom, pri tistih brez nikoli ne veš, kaj je v ozadju, dvoriščni rejci pogosto prodajajo mešance kot "čistokrvne brez rodovnika".



Kako kupimo psa: [You must be registered and logged in to see this link.]

Kaj pomeni nerodovniški pes: [You must be registered and logged in to see this link.]

O čem moraš razmisliti pred nakupom psa: [You must be registered and logged in to see this link.]

Kaj je všteto v ceno rodovniškega psa: [You must be registered and logged in to see this link.] (pri nerodovniških plačaš samo neodgovorno ravnanje šteparjev - in v bistvu ugotoviš, da vzreditelji rodovniških psov ne zaslužijo nič, včasih si pokrijejo stroške, včasih pa pridejo celo v minus)

Do 16. točke: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nakup psa-katerega psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nakup psa-katerega psa?   Nakup psa-katerega psa? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nakup psa-katerega psa?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nakup labradorca
» NAKUP PSA-VIDEO
» Nakup Maltežana
» Nakup psa-rodovnik?
» Nakup psa samojeda

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ljubljenčki so zakon! :: Psi :: Nakup-
Pojdi na: